تملک املاک

این سازمان در راستای

اطلاعات بیشتر

صدور اسناد زمینهای واگذار شده

این سازمان در راستای

اطلاعات بیشتر

پیگیری و اخذ زمین از مسکن و شهرسازی

این سازمان در راستای

اطلاعات بیشتر

پروژهي قلاع دختر و اردشیر، زندگي را به شرق کرمان بازمی‌گرداند

 

مدیر عامل سازمان قلاع دختر و اردشیر اظهار کرد: پروژهي قلاع دختر و اردشیر، پروژه‌ي بزرگی است که ميتواند جريان زندگي را به بخش شرقی شهر کرمان بازگرداند.

مهندس مرتضی جعفری با بیان اینکه فضاي تملک شده در اطراف قلعههاي دختر و اردشير در حال حاضر در مالکیت شهرداري است، گفت: از اراضي اطراف قلاع چيزي حدود 30 هکتار به پارک و فضاي سبز تبديل شده که اين ميزان فضاي سبز دقيقا منطبق بر ضوابط و مقررات طرح اوليه است.

وی افزود: علاوه بر بوستانهای احداث شده در سالهاي گذشته، در سال 95 نیز در زميني حدود 5.2 هکتار، حد فاصل سه راه مديريت تا پارک پرديس قدیم، جنب قلاع دختر و اردشير، پروژهاي تحت عنوان پارک پدر تعريف شد که با طراحي خاص، نورپردازيهاي ابتکاري و آبشارهاي مصنوعي همزمان با ولادت حضرت علی (ع) به بهره برداری رسید.

مدیر عامل سازمان قلاع دختر و اردشیر عنوان کرد: پروژهي قلاع دختر و اردشير پروژهي بزرگی است که ميتواند جريان زندگي را به بخش شرقی شهر کرمان بازگردانده و این بخش از شهر را به يک فضاي گردشگري بی نظیر تبديل کند.

جعفری با تاکید بر اینکه اجرای چنین پروژهي بزرگی نیازمند همراهی و همکاری همهي نهادهای دخیل و شهروندان کرمانی است خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک و همراهی همهي دستگاههای دولتی و همشهریان بتوانیم پروژه را به سرانجام برسانیم .

معرفی مدیرعامل

  

مدیرعامل سازمان قلعه دختر و اردشیر
مهندس مرتضی جعفری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 86 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top