تملک املاک

این سازمان در راستای

اطلاعات بیشتر

صدور اسناد زمینهای واگذار شده

این سازمان در راستای

اطلاعات بیشتر

پیگیری و اخذ زمین از مسکن و شهرسازی

این سازمان در راستای

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل جدید سازمان قلعه دختر و اردشیر معارفه شد

صبح امروز با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهرداری کرمان، مهندس مرتضی جعفری به عنوان مدیرعامل سازمان قلعه دختر و اردشیر کرمان معرفی شد.

در این مراسم شهردار کرمان از تلاش ها و زحمات کلیه همکاران شهرداری در سال گذشته قدردانی کرد.

مهندس ابوالقاسم سیف الهی در ادامه  با تشکر از خدمات مدیرعامل پیشین سازمان قلعه دختر و اردشیر، گفت: عملکرد مهندس ابراهیمی در این سازمان بسیار خوب و مطلوب بوده است.

وی با بیان اینکه مدیرعامل جدید باید به طور قطع منابع جدیدی برای سازمان قلعه دختر و اردشیر در نظر گیرد، تصریح کرد: برقراری ارتباط مدیرعامل مجموعه با حوزه عمرانی استانداری، مسکن و شهرسازی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان در راستای منافع سازمان بسیار ضروری است.

شهردار کرمان با تقدیر از زحمات مهندس جعفری و عملکرد مثبت وی در سازمان اموال و املاک، گفت: برخی فعالیت‌های این سازمان که هنوز به نتیجه نرسیده است، باید تعیین تکلیف شود.

مهندس سیف‌الهی با تاکید بر پشتیبانی همه مدیران شهرداری از سازمان اموال و املاک افزود: پیگیری جدی بلوک 2975 که سرمایه آینده شهرداری است، باید در دستور کار مدیریت جدید این سازمان قرار گیرد.

وی بر نهایت هم کاری معاونان واحدهای مختلف شهرداری با مدیران عامل این دو سازمان تاکید کرد و از احیاء شاهزاده محمد توسط سازمان قلعه دختر و اردشیر خبر داد.

مدیرعامل پیشین سازمان قلعه دختر و اردشیر نیز با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در این سازمان، گفت: پروژه‌های در دست انجام باید تا اتمام کار پیگیری شوند.

مهندس منصور ابراهیمی در این نشست خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای خدمت در سازمان اموال و املاک به کار خواهم برد.

مدیرعامل سازمان اموال و املاک شهرداری کرمان نیز در این نشست با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در این سازمان، تصریح کرد: صحبت‌های شهردار سبب ایجاد انگیزه در مدیران شده و قطعا با حرکت و فعالیت جدی‌تر به ادامه خدمت می‌پردازیم.

گفتنی است مهندس منصور ابراهیمی پیش از این در سمت مدیرعامل سازمان قلاع دختر و اردشیر و مهندس مرتضی جعفری در سمت مدیرعامل سازمان اموال و املاک شهرداری مشغول به فعالیت بوده اند.

معرفی مدیرعامل

  

مدیرعامل سازمان قلعه دختر و اردشیر
مهندس مرتضی جعفری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top